12V Novērstu Cauna Šoks Par Auto Grauzēju Žurkas, Peles Repeller Pelēm Peles Atbaidīšanas Automašīnas Motora Nodalījumā Kaitēkļu Kontroles

Pieejamība:
Pieejams

Tagi: kk1, antmin, peles, žurkas būris, mežģīnes ar putnu, electr šoks, auto uzlīme, antmin s9, dr martin, asic miner.

    €16.02 €22.89
  • Iestatīt Tipu: Jā
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modelis: ZF816
  • Nominālo Spriegumu: NAV
  • Kaitēkļu Tips: Pelēm
  • Atbaidīšanas Veids: Ultraskaņas Kaitēkļu Repellers
  • Zīmola Nosaukums: VIEDO SENSORU

AUTO MAOUSE KONTROLIERIS

Žurka kontroles princips

Šis produkts IZMANTO mikrodatoru mikroshēmu, var radīt desmitiem dažādu frekvenču ultraskaņas, efektīvu stimulu kontroles ietvaros pelēm un citiem kaitēkļiem smadzeņu dievs līmeni un dzirdes sistēmu, padara tās ražo bailes un diskomfortu un ātri aizbēga uz skatuves.

Produkta funkcijas

1. Šis produkts ir mainīgas frekvences ultraskaņu, deratizācijas efekts ātrs un ilgstošs. 2. Šis produkts ir zems enerģijas patēriņš (auto akumulatoru autostāvvieta valsts var nepārtrauktai lietošanai, kas par diviem mēnešiem) 3. Šis produkts šoks; Piliens; Ūdensdrošs; Liesmu slāpētājs; Izturība pret augstas temperatūras. (produktu var izmantot 5-8 gadi) 4. Šis produkts ir izgatavots ar frekvences ultraskaņas viļņu par žurka un kaitēkļiem, un auto nebūs ražot jebkādus traucējumus cilvēka organismā. 5. Šis produkts ir izstrādāts, izmantojot barošanas slēdzi, ja ne izmantot tikai jāizslēdz strāvas padeves slēdzi produktiem. 6.Šī izstrādājuma uzstādīšanu un viegli izmantot.

Kā Lietot

1. Atvērt automašīnas ģenerators, gadījumā, atrast piemērotu vietu, aizveriet akumulatora pusē ar pārī ar kabeļu savienotājs vai nekustīgas pamatnes tiks noteikts šasijas produktiem.Don ' t get tuvu ģenerators (produktiem, lūdzu, nav fiksēta uz stieples un sīkas detaļas) vispārējās fiksētu blakus lietā iekšā vai akumulatoru. 2. Atskrūvējiet bateriju skrūvi, produktu līnijas gala baterijas ir noteikta + (pozitīvs); produkta citu (melna vai zila) akumulatora spailes - (negatīvs).Mača papildu stieples ar mazo kabeļu savienotājs cieši, bloķēšanas skrūvi. 3. Produkta slēdzis ir novietots UZ pozīciju, produktu sarkanā gaisma spilgti, tuvu pie auss, var tikt uzklausītai, pirms troksnis, izstrādājumi sāka strādāt pareizi. 4. Automašīnu tehniskās apkopes laikā vai uz ilgu laiku nedrīkst izmantot produktus, kas var būt slēdzi IZSLĒGTĀ stāvoklī.

Piezīme

1. Produkta instalācijas, liecina, meklē profesionālu auto tehniskās apkopes personāla, lai instalētu. 2. Produkta instalācijas, lūdzu, būs zvans no atvērtās pozīcijas, lūdzu, nav bloķēt skaļrunis tieši, lai novērstu, samazinātu deratizācijas efektu. 3. Produkta instalācijas, meklē piemērotu vietu un fiksēto cieši, lūdzu, regulāri pārbaudiet, vai produkts ir brīvs un normāls darbs.

Nawagruppa32a2021-01-01
"Heavy gram 150. Wires in the fabric shell, terminals are not just crimped and still additionally soldered, in general, it is noticeable that people tried, in work still did not try to write later. The output of wires in my opinion is not very successful, you need to make an additional insulation because the wire has already begun to break it is additionally fixed in some place to the body of the device so that the insulation is not damaged"

Uzraksti atsauksmi!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kvalitāte
Cena

Saistītie Produkti